Баклажани = 5 x Га

Квіти баклажана двостатеві, тому ця культура вважається тою, що самозапилюється. Однак запилювачі абсолютно необхідні для кращої зав’язуванності та формування насіння. Одна з головних проблем при вирощуванні овочів в теплицях – це недостатнє запилення внаслідок відсутності природних атмосферних умов. Крім того, в деяких країнах, теплиці не завжди нагріваються до рівня, що необхідний для оптимального розвитку рослин. Низькі температури та невисокий рівень сонячного випромінювання скорочують кількість виробленого пилку, що викликає серйозні проблеми з запиленням. Незважаючи на те, що медоносні бджоли успішно використовуються для запилення багатьох культур, особливо на відкритому грунті, вони не є найефективнішими запилювачами пасльонових.

Виробники намагалися стимулювати зав’язуванність томатів і баклажанів за допомогою гормонів росту рослин і вібраторів для штучного запилення, але ці техніки занадто трудомісткі та невигідні. Тому для запилення томатів, перцю і баклажанів стали використовувати джмелів, зважаючи на їх здатність працювати при низькій температурі і такої інтенсивності світла, що існує в теплицях.

Результати дослідження “Ефективність джмелів як запилювачів баклажанів, що вирощуються в умовах неопалюваних теплиць”, що було проведене факультетом сільського господарства, кафедрами рослинництва та тваринництва Університету Чукурова (м. Адана, Туреччина).

  1. Підвищення врожайності завдяки запиленню джмелями склало 25% в середньому за 3 роки.
  1. Протягом трьох років експерименту вага плодів, що були отримані після запилення за допомогою джмелів, був значно вище, ніж плодів, що були отримані в результаті вібрації. Запилені джмелями плоди були довші, ніж плоди, що були запилені в результаті вібрації. Плоди, що були отримані після запилення за допомогою джмелів, були більше на 14% за вагою та на 7% по довжині в порівнянні з результатами, що були отримані в результаті вібрації в середньому за 3 роки.
  1. Протягом 3-х років запилення за допомогою джмелів давало значно більше насіння на плід, ніж вібрація (див. Таблиця 1). Кількість насіння в плодах, що були отримані після запилення за допомогою джмелів, було приблизно в 4 рази вище, ніж в плодах, що були отримані в результаті вібрації.

Ефект запилення за допомогою джмелів та вібрації на урожай і характеристики плодів

Характеристики

Методи

1995

1996

1997

Середнє за 3 роки

Урожай (кг/м2)

Джмелі

4,35

4,70 a

4,45 a

4,51

Вібрація

3,49

4,30b

3,00b

3,60

Вага плодів (в г)

Джмелі

158 a

140 a

134 a

144

Вібрація

145 b

127 b

107 b

 

Довжина плодів (см)

Джмелі

18,0

18,1 a

18,1 a

18,l

Вібрація

17,8

17,3 b

16,0 b

17,0

Кількість насіння (насіння / плід)

Джмелі

972 a

531 a

878 a

794

Вібрація

249b

182 b

189 b

207

 

Результати експериментів показали, що джмелі є ефективними запилювачами баклажанів в неопалюваних теплицях. Активності джмелів протягом періоду культивування було досить, щоб отримати гарне запилення. Навіть в разі зниження кількості пилку, джмелі завжди намагалися його знайти, таким чином, вони завжди ефективно запилювали квіти баклажана. Дослідження показали, що при вирощуванні в теплицях томатів, перцю і баклажанів, навіть в холодний період можна знайти обмежену кількість родючого пилку, але цієї кількості пилку може бути досить, якщо використовуються такі ефективні запилювачі, як джмелі.

Джерело: https://www.researchgate.net/publication/284250753