Перець = 3-4 x Га

Квіти перцю двостатеві і ця культура вважається тою, що запилюється самостійно. Однак запилювачі абсолютно необхідні для кращої зав’язуванності і формування насіння. Одна з головних проблем з вирощуванням овочів в теплицях – недостатнє запилення внаслідок відсутності природних атмосферних умов. Низькі температури і невисокий рівень сонячного випромінювання скорочують кількість виробленого пилку, що викликає серйозні проблеми з запиленням. Виробники намагалися стимулювати зав’язуванність томатів і баклажанів за допомогою гормонів росту рослин та вібраторів для штучного запилення, але ці техніки занадто трудомісткі та невигідні. Тому для запилення томатів, перцю і баклажанів стали використовувати джмелів, зважаючи на їх здатність працювати при низькій температурі і такої інтенсивності світла, як в теплицях.

Результати дослідження “Виробництво пилку, якість перцю, що був вирощений в неопалюваних теплицях взимку і вплив запилення за допомогою джмелів (Bombus terrestris) на врожайність і якість плодів”  (Факультет сільського господарства, кафедри рослинництва та тваринництва Університету Чукурова (м. Адана, Туреччина)).

Метою дослідження було визначити виробництво пилку і якість пилку двох найбільш популярних сортів перцю, а також перевірити ефективність джмелів Bombus terrestris.

Дані з раннього і загального врожаїв плодів, що були отримані від контрольних та запиленних за допомогою джмелів рослин протягом двох років експерименту показують, що запилені джмелями рослини збільшили загальну врожайність на 4% в перший рік і на 22,4% в другій рік; і так само зросли показники раннього врожаю – на 17,6% в перший рік і на 29,6%, у другому році.

Вплив запилення за допомогою джмелів на ранній та загальний врожаї (г / плід) двох сортів перцю в умовах теплиць, що не обігріваються

Методи

Експеримент I сорт Demre

Експеримент II сорт 11B14

Середні значення

 

Ранній

Загальний

Ранній

Загальний

Ранній

Загальний

Запилення

981

1320

854

1950

918

1635

Контрольний

834

1269

659

1593

747

1431

Збільшення (в %)

17.6

4.0

29.6

22.4

22.9

14.3

Результати дослідження впливу запилення за допомогою джмелів на якість плодів

Відмінності між запиленням джмелями і контрольними рослинами були значними в квітні і травні за вагою плода, у всіх місяці по діаметру плодів, в травні за обсягом плодів, в березні та травні – по товщині м’якоті. Таким чином, запилення джмелями збільшило вагу фруктів на 19%, діаметр плодів – на 10%, товщину м’якоті плодів – на 8%, а обсяг плодів – на 16% в порівнянні із контрольними рослинами.

Результати показали, що рослини перцю, вирощені в неопалюваних або в теплицях, що обігріваються тільки від заморозків, можуть виробляти достатню кількість пилку, але показники його життєздатності є низькими. Результати чітко показують, що використання ефективних запилювачів може компенсувати низькі показники виробництва пилку та його якості, що сприяє зав’язуванню плодів гарної якості та прийнятної врожайності. Підвищення раннього врожаю дуже важливо для виробників з комерційних причин. Ціна перцю в лютому і березні в 3-4 рази вище, ніж ціни в квітні і травні. В результаті, наприклад, в теплицях виробника, валовий дохід від рослин, запиленних джмелями, був на 27% вище, ніж у контрольних рослин (3,89 у порівнянні з 3,06 доларів США / м2, відповідно).