Черешня = 6-10 x Га

Джмелі, як запилювачі черешні

В Україні черешня безумовно є одним із символів весни. Спочатку квітучі красиві дерева своїм зовнішнім виглядом показують, що зима відступила, а потім соковиті солодкі ягоди додають цим відчуттям гарного смаку. Аграріям, які займаються вирощуванням черешні, вона, крім усього, приносить прибуток. Звісно, за умови якісного догляду протягом усього року і, зокрема, під час запилення.

Навесні цього року агро-дослідницька фундація «Жива країна» разом із виробничо-комерційною фірмою «Мелітопольська черешня» та Інститутом садівництва Національної академії аграрних наук України провели наукове дослідження щодо вивчення впливу джмелів Bombus terrestris на запилювання черешні. Дослідження проводилось одночасно у селі Садове Запорізької області та селі Новосілки Київської області. Під час проведення дослідження були враховані географічні особливості місцевості, особливості порід черешні та біологічні характеристики джмелиних сімей.

13 квітня 2017 року на самому початку цвітіння черешні на експериментальних ділянках згідно з рекомендаціями спеціалістів АДФ «Футура» були встановлені вулики з джмелями. Крім того, для порівняння були визначені контрольні ділянки з природним фоном запилювання. Протягом перших трьох тижнів експерименту здійснювався моніторинг льотної активності джмелів. Після був проведений аналіз врожайності на експериментальних ділянках та на контрольних.

На ділянці у селі Садовому було визначено: дерева, що запилювалися джмелями, дали на 30% більше врожаю, ніж дерева із природнім фоном запилення.

У селі Новосілки джмелі, за рахунок своєчасного та якісного запилення черешні, посприяли зменшенню страт врожаю на 37,5%, що дало збільшення врожаю на 500%.

Відтак науковим шляхом була доведена ефективність використання джмелів задля запилення черешні у кліматично різних регіонах України.

 

Повні результати дослідження можна побачити за посиланням http://djmil.com.ua/2017/08/10/sweetcherry-2/